Bupa Acıbadem Sigortalı Olmak

Sağlık İhtiyaçlarınızın Yönetimi ve Finansman Modeli

Bupa Acıbadem Sigorta olarak yalnızca sağlık harcamalarını ödeyen bir şirket olmaktan çok öteye geçiyor ve bizimle birlikte yürümeyi tercih eden tüm üyelerimize, daha “sağlıklı ve mutlu” yaşama dair bilgi ve püf noktalarını, ihtiyaç anından da önce yarattığımız özel programlar ve içerikler ile sunuyoruz.

Bedensel sağlığın önemini ve önceliğini bilerek, tamamen iç kaynaklarımızla yönettiğimiz ve sunduğumuz sağlıklı yaşama dair bilgileri her geçen gün genişletiyor ve sağlıklı yaşamın pek çok alanına dokunacak şekilde detaylandırıyor ve özelleştiriyoruz.

Fiziksel sağlığın yanında, aktif yaşam, sağlıklı beslenme, yaşlılık ve yaşlanma hatta mental sağlık ile ilgili tüm paylaşımlarımızı bulabileceğiniz platformlarımız için hemen tıklayın.
İhtiyacınıza Göre Şekillenen Sağlıklı Çözümler

Özel sağlık sigortası, gelişen tedavi yöntemleri ve özelleştirilmiş sağlık hizmeti anlayışı ile birlikte tercihten çok artık bir ihtiyaç…

Bunun için önceden hazırlanmış standart planlar yerine, hayalinizdeki teminat yapısını kendinizin oluşturabildiği, tamamen size ve bütçenize özel tasarlanmış, hatta ailenizin her üyesi için ayrı ayrı teminatları dahi seçebileceğiniz bir plan daha uygun olmaz mı?

İsteğinize göre şekillenen teminat yapısı, ödeme alternatifleri, anlaşmalı sağlık kurumu seçenekleri ile hem ihtiyacınıza hem bütçenize en uygun planı, Bupa Acıbadem Sigorta'nın Kişiye Özel çözümleri ile kendiniz oluşturabilirsiniz.KİŞİYE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI


Entegre Sağlık Hizmetleri ile Her An Yanınızdayız !

Sadece sağlık harcamanızı yaparken değil, ihtiyacınız olan her anınızda senCard ile sunduğumuz farklı platformlarla 7/24 yanınızdayız.

  • 7/ 24 hizmet veren ve bekletmeyen otomatik provizyon sistemlerini kullanıyoruz.
  • Üyelerini dinleyen, hızlı ve kişiye özel çözümler sunan bir hizmet merkezi ile çalışıyoruz.
  • Deneyimli ve güler yüzlü hizmet yöneticilerimiz ile ihtiyaçları anında yönetiyoruz.
  • 3.000’i üzerinde ve Türkiye’nin her yerinde sağlık ihtiyaçlarınız için size destek oluyoruz.
  • Bir tık’la kişisel ve sağlıklı yaşam bilgilerine erişebileceğiniz dijital platformlar sunuyoruz.
SENCARD DÜNYASI'NI KEŞFET

Merhabalar, sağlık sigortamın yenilenme sürecinde Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü’nde çalışan Ramazan Bey’e ve Mehmet Bey’e teşekkür etmek ve memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Sağlık poliçemin yenilenmesi sürecinde, özellikle Ramazan Bey’in ilgisi, titiz ve çözüm odaklı çalışması, sorulan her soruya bıkmadan usanmadan detaylı açıklama yapması, çocuğumun aile poliçemize katılmasına yardımcı olması, bana neden Bupa Acıbadem Sağlık Sigortası’nı tercih ettiğimi bir kez daha hatırlattı. Kendilerine ve kurumunuza çok teşekkür ediyorum.

N.Ç.A.

Bireysel Müşteri

Zamanı ve Teknolojiyi Bupa Acıbadem Sigorta ile Yakalayın !

Yoğun ve koşuşturmaca ile geçen günlerimizde en değerli varlığımız şüphesiz sağlığımız… Peki ya kendimize ve ihtiyaçlarımıza ayırdığımız zamanımız?

Bupa Acıbadem Sigorta’da sağlıklı yaşamanızı destekleyen özel çözümlerin yanında, zamanınızı da değerli kılacak teknolojik sistemleri sunuyoruz.

Tamamen iç kaynaklar ile oluşturduğumuz internet ve mobil uygulamalarımız sayesinde, internet erişiminiz olan her anınızda “on-line” bilgi yanı başınızda.

  • Poliçenizdeki teminatlarınız neler?
  • Anlaşmalı sağlık kuruluşlarına mı erişmek istiyorsunuz?
  • Yoksa bebeğinizin aşı zamanı mı yaklaşıyor?

Merak ettiğiniz her şey ve çok daha fazlası, websen ve senCard Mobil Uygulamasının ayrıcalıklı dünyasında sizlere sunuluyor!